Anna Jaśkiewicz

Barbell Club Warszawa

Sport i muzyka w życiu małej Ani zagościły pod postacią wiolonczeli oraz siatkówki.

Na późniejszym etapie pojawił się taniec Disco Dance oraz występy Cheerleaders. Anna już jako studentka odkryła fitness, który zawładnął całym jej życiem.

Z początku połączył dotychczasowe zainteresowania na zajęciach typowo choreograficznych, by wraz z odkrywaniem nowej pasji prowadzić zajęcia funkcjonalne oraz „Mental Body”. Ania swoją wiedzę i umiejętności w zakresie Pilates, Body Art. oraz Deep Work wykorzystywała w swojej pracy zarówno w klubach fitness w Polsce jak i w Londynie.

Obecnie zafascynowana CrossFitem, realizuje się w treningu siłowym, który propaguje także wśród kobiet. Uważa, że jest to najlepszy sposób kształtowania kobiecej sylwetki oraz doskonale wpływa i wzmacnia psychikę. Jest także Międzynarodowym Instruktorem Indoor Walking Program.

Ania to pasjonatka biegania oraz trekkingu, na które przeznacza sporą część swojego wolnego czasu.

Niedawno wspólnie z Markiem Gunia stworzyła Barbell Club Warszawa. To nowe, kameralne miejsce na mapie centrów treningowych stolicy, które znajduje się w samym sercu Żoliborza.

Energia to dla mnie siła, która jest kobietą. Power Meal pozwala nie tylko regularnie dostarczać mojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzeba mu do tego, aby przez cały dzień był wydajny i efektywny. Pozwala także zaoszczędzić czas, który mogę spożytkować dla siebie i swoich przyjaciół.

3
1
2

Na czym polega zestaw Samuraj?

Dieta Samuraja to system żywieniowy, opisany w książce pod tym samym tytułem, którą wydał w 2011 roku Nate Miyaki. Ten doświadczony trener i dietetyk zauważył, że skoncentrowanie uwagi wyłącznie na budowie masy mięśniowej i utracie tłuszczu może mieć negatywne efekty dla zdrowia człowieka. Rośnie wówczas m.in. ryzyko wystąpienia zaburzeń metabolizmu, funkcjonowania gospodarki hormonalnej. Z drugiej strony oparcie się wyłącznie o dietę paleo lub o niskiej zawartość węglowodanów może służyć zdrowiu, ale nie wspiera osiąganiu dobrej kondycji fizycznej.

Dlatego opracował sposób odżywiania się, który łączy ze sobą najlepsze elementy diety paleo (jaja, mięso, ryby, owoce i warzywa) i bezglutenowe źródła węglowodanów (kasza gryczana, jaglana, komosa ryżowa, ryż). Ten rodzaj diety odrzuca gluten i nabiał oraz grupę pokarmów zawierających lektyny i kwas fitowy, jak np. rośliny strączkowe.

Filozofia diety Samuraja bazuje na tradycyjnej japońskiej kuchni oraz najnowszych wynikach badań naukowych. W koncepcji Miyakiego najważniejsze jest harmonijne połącznie składników i wychodzenie poza jeden utarty schemat myślenia.

ANNA JAŚKIEWICZ

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

catering dietetyczny anna jaskiewicz

Jakie są różnice między dietą Samuraja a Paleo?

Wydaje się, że niewielkie, ale jednak uzupełnienie diety Paleo o bezglutenowe zboża na koniec daje inny efekt niż w przypadku stosowania wyłącznie diety dr Lorena Cordaina.

Jakie węglowodany możesz znaleźć w diecie Samuraja?

  • ryż – biały i basmati, ale nie ciemny (brązowy)
  • zboża – np. kasza jaglana lub zakwas z mąki bezglutenowej
  • pseudozboża – komosa ryżowa, szałwia hiszpańska (chia), kasza gryczana, szarłat (amarantus), (quinoa), gryka
  • bulwy – ziemniaki, bataty, topinambur
  • owoce – niemal bez ograniczeń
  • inne nasiona

Dla kogo dieta Samuraja?

Dieta Samuraja to idealny plan żywieniowy dla sportowców trenujących różne dyscypliny sportu, na różnych poziomach zaawansowania. Pozwala dostosować sposób oraz rytm żywienia do planów treningowych i sportowych każdego z trenujących. Dietę można modyfikować na poziomie pór i częstotliwości jedzenia.

W PowerMeal.pl stawiamy na elastyczność, dlatego w naszej diecie Samuraja znajduje się stała liczba węglowodanów skrobiowych w osobnych pojemnikach. Pozwala to na dowolne wykorzystywanie ich w zależności od tego, jak wygląda nasz plan dnia. Dieta Samuraja zostawia spory margines na dostosowanie diety do swoich potrzeb.

Niektóre alergie i nadwrażliwości oraz choroby autoimmunologiczne wykluczają dietę samuraja, dlatego zalecamy kontakt z naszym dietetykiem, który pomoże najlepiej wykorzystać dietę Samuraja.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja