Catering dietetyczny Sośnicowice

Dieta pudełkowa jest najwygodniejszym rozwiązaniem gdy chcesz poprawić nie tylko swoje zdrowie, ale również samopoczucie.

Poprawa swoich nawyków żywieniowych nie jest prosta, szczególnie gdy pracujesz cały dzień. Mamy tego świadomość, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane posiłki jest czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Sośnicowice

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Sośnicowice

catering dietetyczny Sośnicowice

Jak przekonać się do zdrowego odżywiania?

Najlepsi podpowiadają – doświadczeni specjaliści z #PowerMeal, którzy zadbają, by dieta była zróżnicowana Posiłki przygotowywane są przez kucharzy nagrodzonych gwiazdkami Michelin z ogromną dbałością o każdy szczegół byś cieszył się świeżymi daniami.

Codziennie mamy do rozwiezienia kilkadziesiąt posiłków w Sośnicowicach!

Catering dietetyczny z darmową dostawą do domu zaoszczędzi Twój cenny czas. Dowiedz się jak dużo się zmieni, gdy dieta dostarcza nam potrzebnej energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie zmęczenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaka dieta jest najlepsza dla mnie?

Każdy chce dobrze wyglądać i mieć świetną sylwetkę!
Wszyscy powinni mieć plan szyty na swoją miarę. Aby znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić kilka kilogramów, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, jaka dieta pomoże Ci czuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie zapotrzebowanie kaloryczne i rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw testowy. Oczywiście, na terenie Sośnicowic, dostarczymy go bezpłatnie.

Każdy, kogo interesuje temat zdrowego odżywiania oraz chce zmienić własne nawyki żywieniowe, wie co to jest catering dietetyczny.
Dieta staje się wówczas o wiele prostsza! Posiłki najwyższej jakości są podstawą zdrowego odżywiania, oraz walki ze zbędnymi kilogramami.

Stworzymy odpowiedni do Twojego trybu życia plan żywieniowy,
a wraz z nim smaczna paczka, która zostanie dostarczana pod wskazany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, a w nim: dieta wegetariańska, dieta Samuraj. Poza posiłkami dietetycznymi spróbuj także Nasze pyszne fit słodkości.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0