Catering dietetyczny Wieprz

Dieta pudełkowa to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Poprawa sposobu żywienia nie jest łatwa, szczególnie gdy trzeba iść do pracy. Wiemy, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by przyrządzić zbilansowane dania wydaje się czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Wieprz

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Wieprz

catering dietetyczny Wieprz

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i zrobić to dobrze?

Najlepsi podpowiadają – doświadczeni specjaliści z #PowerMeal, którzy zadbają, by zdrowe odżywianie było zróżnicowane. Posiłki przygotowują najlepsi kucharze z wielką dbałością byś cieszył się świeżą i pyszną dietą pudełkową.

Każdego dnia dowozimy w Wieprzu kilkadziesiąt posiłków!

Catering dietetyczny z darmową dostawą do domu zaoszczędzi Twój czas. Dowiedz się jak dużo się zmieni, gdy dieta dostarcza nam potrzebnej energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power. Sekret to nasza dieta. Catering na najwyższym poziomie!
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie zmęczenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaką dietę zamówić dla siebie?

Każdy chce dobrze wyglądać i mieć świetną sylwetkę!
Wszyscy powinni mieć plan szyty na miarę. By znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić wagę, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, która dieta pozwoli Ci poczuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie zapotrzebowanie kaloryczne oraz rodzaj diety. Może musisz się upewnić czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw testowy. Oczywiście na terenie Wieprza obowiązuje dostawa bez opłat.


Każdy, kto jest zainteresowany tematem zdrowego odżywiania i planuje zmienić swoje nawyki żywieniowe, rozumie czym jest catering dietetyczny.
Dieta staje się wtedy o wiele prostsza! Posiłki najwyższej jakości są podstawą zdrowego odżywiania, oraz walki z pragnieniem wymarzonej figury.

Dostosujemy odpowiedni do Twojego trybu życia plan żywieniowy,
a wraz z nim smaczna paczka, która będzie dostarczona pod wybrany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, a w nim: dieta paleo, dieta bezglutenowa. Poza posiłkami dietetycznymi spróbuj także Nasze smakowite fit słodkości.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0