Dieta pudełkowa Śląsk

Dieta w pudełku to idealne rozwiązanie w obecnych czasach. Trend zdrowego sposobu bycia jest coraz bardziej zagnieżdżony w naszej codzienności.. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Marzymy jeść zdrowiej i lepiej wyglądać – lecz, aby to wypracować jesteśmy zmuszeni wprowadzić do naszego trybu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zacząć treningi. Dobrze to wygląda. Z badań wynika, że niestety w okamgnieniu nasza pasja traci blask, kiedy spotyka się z rzeczywistością. Jednak zmiana na nowy tryb życia w celu mądrzejszego żywienia nie powinna być absorbująca, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny każdego dnia dostarczy Ci smaczne dania, które szybko zredukują Twoją ochotę na bezwartościowe produkty!

dieta pudełkowa Śląsk

Catering dietetyczny PowerMeal z Śląska zadba o właściwy bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich smakowitość.

dieta pudełkowa Śląsk

catering dietetyczny

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Śląsku

Czy do Śląska dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Śląsk również leży w naszym zasięgu!

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Śląska można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Śląsku i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Śląsku przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Śląsku?

Niestety w Śląsku nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Śląsku jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepach, na koszt dojazdu do delikatesów w Śląsku, prąd potrzebny na gotowanie, możesz kupić zdrową dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Policz ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Śląsku w wskazanym przypadku zawsze będzie wskaznym rozwiązaniem, ponieważ zmiania stylu odżywania bez odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Własnie dlatego tak spora część osób decyduje się na wypróbowanie diety pudełkowej. Starają się sami sobie piec natomiast brak odpowiedniej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym wypadku jeden tydzień i wracają do starych przyzwyczajeń. To typowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce dietetyków.

Przed rozpoczęciem wyboru zestawu musisz znać odpowiedź na takie pytania, jak co najbardziej Ci smakuje, czy masz tendencję do podjadania podczas oglądania filmu, których dań nie tolerujesz. Czy Twoje dni są aktywne? Znajdziesz czas lub ochotę jeść pięć dań czy preferujesz 3? W prosty sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to pora dostawy od kuriera do Śląska. Jesteś na dobrej drodze! Mamy już kompletne informacje, które są niezbędne, aby uzyskać pełne zadowolenie z naszych usług.

Każdego dnia gotowanie sobie, chociaż 5 posiłków najwyższej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które bierzemy ze sobą do siedziby to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa różnych pomysłów, aby nasze posiłki były różnorodne i smaczne, zakładając oczywiście, że umiemy gotować. Nie zapominajmy, że jeszcze musimy znaleźć czas na sport i odpoczynek w okolicach Śląska. Decydując się na dietę pudełkową stworzoną do Twoich wymagań możesz zabrać juz ugotowane 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki zbilansowanego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich korzyści. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz dużo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz. Dla osób chcących stałych efektów każdy rodzaj diety w Śląsku dostosowany do osoby to będzie doskonałe rozwiązanie!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Śląsk!

Na szczęście jest na to złoty środek, którym jest dieta pudełkowa w mieście Śląsk. Niegdyś z tego rozwiązania korzystali wyłącznie sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dostarczenie jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw świeżych produktów, które lubisz!

Piosenkarze, właściciele firm i olimpijczycy. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby dojść do maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz również dbać o swój organizm? Z nami to możliwe! Na pewno chciałbyś jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Śląska. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów.
Nasze diety:

  • dietę Paleo
  • dietę Samuraja
  • dieta bezglutenową
  • dietę bez laktozy
  • dieta wegetariańska
  • dieta bezglutenowa

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Śląsk

Śląsk to piękne miasto na mapie naszych dostaw! Przed złożeniem zamówienia zestawu możesz skonsultować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – doradzi, który zestaw będzie odpowiednia.Zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę, szanując to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Powierz nam zadbanie o posiłki, które dadzą Ci doskonałą dawkę energii każdego dnia, przyśpieszą Twój metabolizm oraz udoskonalą rezultaty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego chętnie pomogą Tobie wybrać idealną wersję diety menu. Zamów dietę pudełkową z dostawą do Śląska!

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!