Dieta pudełkowa Świętochłowice

Dieta w pudełku to wspaniałe rozwiązanie problemów z jedzeniem w współczesnych czasach. Moda zdrowego stylu życia jest coraz bardziej zadomowiona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Świętochłowice
dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 45,90zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

Detox - Sokowa

już od 46,75zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta Samuraja

już od 49,30zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna

już od 61,20zł / dzień!

dieta pudełkowa paleo

Dieta Paleo

już od 49,30zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

Dieta Wege

już od 47,60zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Wege + Fish

już od 46,75zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Bez laktozy

już od 49,30zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta Bezglutenowa

już od 49,30zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Office

już od 38,25zł / dzień!

Pragniemy jeść zdrowiej i wyglądać lepiej – niestety, aby to wypracować musimy wprowadzić do swojego trybu życia na stałe zapewnienie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zapoczątkować treningi. Brzmi świetnie. Z badań wynika, że niestety szybko nasza ochota traci blask, jak tylko zetknie się ze współczesnością. Jednak zmiana na nowy tryb życia w celu mądrzejszego odżywiania nie musi być absorbująca, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny dostarczy Ci zdrowe dania, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niewłaściwe odżywianie!

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Świętochłowicach

Czy do Świętochłowic dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Świętochłowice także znajduje się w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Świętochłowic można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Świętochłowicach i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Świętochłowicach przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Świętochłowicach?

Niestety w Świętochłowicach nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Świętochłowicach jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do marketów w Świętochłowicach, prąd potrzebny na gotowanie, powinieneś kupić zdrową dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Policz ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne dania, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Świętochłowicach w wskazanym przypadku zawsze będzie wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu życia bez odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy może wydłużać się w nieskończoność. Z tego powodu tak spora część osób wybiera się na zamówienie diety pudełkowej. Próbują sami sobie piec natomiast brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich nowa dieta trwa w najlepszym przypadku jeden tydzień i powracają do złych nawyków. To standardowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce trenerów żywienia.

Przed rozpoczęciem wyboru zestawu musisz znać odpowiedź na takie pytania, jak co lubisz, czy często podjadasz między posiłkami, jakich składników nie lubisz. Jak wygląda Twój dzień? Znajdziesz czas lub ochotę jeść 5 posiłków czy wolisz trzy? W łatwy sposób możesz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kalorii na dzień, które ułatwi Ci wybór stałej kaloryczności diety. Ostatnia kwestia to czas dostaw od kuriera do Świętochłowic. Super! Mamy już wszystkie informacje, które są potrzebne, aby uzyskać pełną satysfakcję z naszych usług.

Każdego dnia przygotowywanie sobie, chociaż 4 dań najwyższej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do pracy to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze posiłki nie były nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że umiemy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze musimy znaleźć czas na aktywność fizyczną i wypoczynek w okolicach Świętochłowic. Decydując się na dietę pudełkową stworzoną do Twoich potrzeb możesz zabrać juz ugotowane 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki zdrowego żywienia będą dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich korzyści. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz sporo czasu, a rezulataty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Świętochłowicach dostosowany do osoby to będzie doskonałe rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak pogodzić to z dobą, która ma tylko 24 godziny? – dieta pudełkowa Świętochłowice!

Na szczęście jest na to złoty środek, jakim okazał się catering dietetyczny w mieście Świętochłowice. Niegdyś korzystali z tego rozwiązania tylko sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego główną zaletą jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw świeżych produktów, które uwielbiasz!

Piosenkarze, biznesmeni i olimpijczycy. Wszyscy oni wiedzą, że aby osiągnąć max swoich możliwości, muszą dbać o swoje ciało. Chcesz również dbać o swój organizm? Pomożemy Ci w tym! Bez wyjątków chciałbyś jeść smacznie. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Świętochłowic. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Świętochłowice

Świętochłowice to piękne miejsce na mapie naszych dostaw! Przed złożeniem zamówienia zestawu możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże dobrać zestaw dla Ciebie.Zadbaj o swoje zdrowie i figurę, oszczędzając to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Powierz nam zadbanie o posiłki, które dostarczą Ci idealną dozę sił witalnych każdego dnia, przyśpieszą Twoją przemianę materii oraz poprawią efekty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego z przyejmnością pomogą Ci wybrać właściwą wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

2 + 1 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Wymiana posiłków już dostępna! Wybierz dietę standard.