-10% na kod BLACK

Oferta promocyjna w PowerMeal na Black Friday

Dlaczego Catering Dietetyczny
Power Meal?

W dobrym cateringu nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie jak największej ilości składników odżywczych z produktów najwyższej jakości. Otrzymując zdrowe i smaczne menu, trzymanie diety staje się przyjemnością, a nie codzienną walką z samym sobą. Dieta pudełkowa ma być dostosowana do Ciebie, a nie Ty do niej.

Nasze diety pudełkowe to pięć zbilansowanych posiłków, które powstają z połączenia wiedzy i doświadczenia naszego zespołu, który specjalizuje się w różnych dziedzinach życia, odpowiadających za prawidłowy rozwój człowieka. Komponując dla Was posiłki, wybieramy wyłącznie najlepsze naturalne produkty. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy dla Was smacznie, i co najważniejsze – zdrowo każdego dnia. Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.
Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Nasz catering dietetyczny zrobi je za Ciebie i dla Ciebie :).

Dieta pudełkowa dieta fit pozwoli zaoszczędzić czas
Catering dietetyczny z dostawą dla diet pudełkowych 2500 kcal
Dieta pudełkowa z dostawą 4000 kcal 2500 kcal

Niezależnie, jaki cel Ci przyświeca, decydując się na dietę pudełkową, jesteś bliżej jego realizacji. Każdy powód jest dobry, aby rozpocząć zdrowy styl życia! Osoby, które wybierają PowerMeal wiedzą, że menu ułożone jest pod ich zapotrzebowanie kaloryczne i dzięki niej mają gwarancję, zbudowania upragnionej masy mięśniowej lub zredukowania nadprogramowych kilogramów. Inni po prostu nie mają czasu na codzienne zakupy i gotowanie i cenią sobie komfort jedzenia pudełkowego oraz to, że ich jadłospis jest bogaty i różnorodny w naturalnie pyszne składniki.

Decydując się na catering dietetyczny PowerMeal.pl każdego dnia masz pod kontrolą, ile zjadasz, o jakiej porze i wiesz, że każda porcja jest skomponowana dokładnie pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i cele sylwetkowe.

Nawet od poniedziałku do piątku możesz budzić się z przyjemną świadomością, że Twój catering dietetyczny czeka na Ciebie już pod drzwiami. Każdego dnia zadbamy, aby Twoje odżywianie było odpowiednio zbilansowane, różnorodne i po prostu pyszne! Masz możliwość wyboru poszczególnych składników lub wskazanie nam tych, za którymi nie przepadasz lub tych, na które jesteś uczulony. Wybierając catering dietetyczny bez wychodzenia z domu, codziennie będziesz jadł pysznie i zdrowo!

Zamów dietę pudełkową już teraz!

Chcesz odpowiednio się odżywiać w zależności od potrzeb? Nasz catering pozwala zarówno realizować Twoje cele treningowe. Dzięki niemu nie musisz gotować, a jedynie czekać na dostawę żywności. Tak to działa!

Naszą zaletą są nasze zestawy, które oferujemy. Klienci naszego cateringu dietetycznego otrzymują codziennie 5 posiłków. Godziny dostaw różnią się w zależności od miejsca zamieszkania klienta – dostawa może odbywać się w godzinach porannych lub wieczornych. Jedno jest pewne, nasza dieta pudełkowa zawsze jest świeża! Aby sprawdzić o której możesz spodziewać się kuriera – sprawdź zakładkę „nasz zasięg”. Jeśli nie jesteś pewny/a czy dowozimy do Twojego miasta? Sprawdź naszą mapę dostaw.

Opinie naszych klientów mówią same za siebie – nie możesz wybrać lepiej niż najlepszy catering dietetyczny – PowerMeal!

 

Masz pytania?

Napisz do nas śmiało maila, zadzwoń lub napisz na Facebooku. Jesteśmy dostępni dla Ciebie cały czas! Podaj nam swój adres zamieszkania, sprawdzimy dla Ciebie czy na pewno dostarczamy posiłki do Twojego miasta.

Oszczędź czas, trać zbędne kilogramy razem z PowerMeal!

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533 500 011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854

Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Wymiana posiłków w diecie standard już aktywna!